Jensens Kurser Aps

Klamsagervej 21b
8230 Åbyhøj
Tlf: +45 8731 4300
Mail: info@jensenskurser.dk
CVR: 38590189

Gitte Jensen

Kursuschef, administration og salg
Gitte@jensenskurser.dk 
(+45) 27 14 43 00

 

Jesper Christensen

Account Manager
Jesper@jensenskurser.dk 
(+45) 71 74 16 34

 

Rikke Daugaard

Bogholder
Rikke@jensenskurser.dk
(+45) 71 74 14 95

 

Benjamin Gertz Olsen

Account Manager
Benjamin@jensenskurser.dk 
(+45) 30 33 34 52

 

Anna Pedersen

Marketing
Anna@jensenskurser.dk
(+45) 87 31 43 00

 

Hans Jørgen Jensen

Konsulent og partner
hjj@jensenskurser.dk

Søren Malle Hansen

Senior Sales Manager
Soren@jensenskurser.dk
(+45) 25 56 10 33

 

Lars Gjølme

HR
Lars@jensenskurser.dk
(+45) 27 28 60 33

 

Hvorfor Jensens Kurser?

Vi er med hele vejen

Erfaring og non-stop undervisning siden 1989 giver dig sikkerhed for en høj og vedvarende kvalitet

Undervisningen

Vores undervisere er topfolk fra branchen, de har produktionserfaring og er super dygtige formidlere

For din skyld

Dit kompetenceløft gavner din arbejdsglæde og giver øget effektivitet i dine daglige opgaver